IŞIK ABLA -درباره

IŞIK ABLA

خدمات ایشیک آبلا یک سازمان مسیحی است که انجیل عیسی مسیح را به دنیای اسلام معرفی می کند. از سال ۲۰۱۱ تا کنون، خبر خوش انجیل را به بیش از ۷۳۴ میلیون انسان در سراسر جهان از طریق تلویزیون، رادیو، و سایر وسایل ارتباطی دیجیتال در بیش از ۱۵۰ کشور اعلام کرده ایم.

ایشیک آبلا در کشور ترکیه متولد شد. او در خانواده ای مسلمان بزرگ شد که مورد آزار و اذیت فیزیکی قرار می گرفت. او برای فرار از این وضعیت تن به ازدواج با مرد مسلمانی داد که او نیز او را به شکل بسیار بد و کشنده ای مورد آزار و سواستفاده قرار می داد

ایشیک در زمانیکه فقط شانزده سال داشت وارد دانشگاه شد و لیسانس خود را در رشته ادبیات اخذ کرد و سپس مدرک دیگری در زمینه مشاغل پیشرفته دریافت کرد. او در مقام های اجرایی بسیار بالایی برای برخی از بزرگترین شرکتها در ترکیه کار می کرد که بنا به موقعیت شغلی اش سفرهای بسیار زیادی به اروپا می کرد.

در سال 1996 بخاطر آزار و اذیت های شوهر مسلمانش که قصد کشتن او را داشت به آمریکا فرار کرد.

اتفاق بسیار دردناک دیگری در زندگی او افتاد که او را به ورطۀ ناامیدی مطلق کشاند. پس از سالها تلاش و کشمکش برای شروع مجدد کارش در آمریکا و شکست در زمینه های مختلف زندگی ایشیک دچار افسردگی شد و تصمیم به خودکشی گرفت!

در روزی که ایشیک تصمیم گرفته بود که به زندگی خود پایان دهد یک ملاقات شخصی با خدا داشت. در آن روز او زندگی خود را به عیسی مسیح تسلیم کرد و یک شفا و آزادی مافوق طبیعی از عیسی مسیح دریافت کرد.

از آن لحظه به بعد زندگی او به شکل عجیبی رو به بهبودی نهاد. درهای بیشتری به روی او باز شد و به عنوان مدیر مالی و سپس به عنوان مدیر اجرایی در یک شرکت اروپایی مشغول کار شد.

در همین زمان ایشیک در بخشهای مختلف شروع به خدمت و بشارت انجیل کرد و انجیل را در هر جا موعظه می کرد. او همچنین در یک کالج برای دریافت مدرک در رشته کامپیوتر ثبت نام کرد. بعد از مدتی متوجه شد که خدا او را برای خدمت تمام وقت برای موعظه انجیل دعوت کرده است. او سپس دانشگاه را رها کرد و به یک کالج خدمات مسیحی رفت.  بعد از آنکه از آن کالج فارغ التحصیل شد به عنوان کشیش خدمت خود را شروع کرد. ایشیک در حال حاضر در یک مدرسه الهیات مشغول به تحصیل است.

در سال 2009 ایشیک خدمت تلویزیونی خود را در تلویزیون کانال حیات که به زبان ترکی می باشد آغاز کرد. تعداد بسیار زیادی از بینندگان این برنامه نسبت به برنامه تلویزیونی ایشیک آبلا ابراز علاقه کردند و تماس می گرفتند.

دو سال بعد از آن بخاطر توجه بی نهایت مسلمانان به این برنامه او شروع به تهیه یک برنامه تلویزیونی زنده با عنوان “تنها راه راستی و حیات کرد” که به زبان ترکی است که از طریق کانال حیات که یک شبکه ترکی می باشد و همچنین از طریق تلویزیون فارسی زبان شبکه محبت برای مردم در خاورمیانه و اروپا پخش می شود. اشخاص بسیاری نسبت به این برنامه تلویزیونی علاقه نشان دادند و این برنامه باعث تغییر زندگی مسلمانان بسیاری شد و زندگی آنها را تبدیل کرد.

در حال حاضر برنامه تلویزیونی ایشیک آبلا تلاش دارد که بر روی زندگی پانصد میلیون مسلمان در جهان اسلام تاثیر بگذارد. در سال 2014 سازمان خدماتی ایشیک آبلا از طریق شبکه های اجتماعی به گوش 250 میلیون مسلمان رسیده است. بیش از دو و نیم میلیون نفر فیسبوک ایشیک آبلا را لایک کرده اند و روزانه سه و نیم میلیون نفر در ترکیه ایران عراق اندونزی پاکستان مصر افغانستان عربستان سعودی مراکش اردن یمن هندوستان و آمریکا از فیسبوک ایشیک آبلا بازدید می کنند و همچنین ماهانه هزاران نفر برای این فیسبوک پیغام می گذارند.

بدلیل تقاضاهای بسیار زیاد و همچنین دعوت خداوند ایشیک یک برنامه تلویزیونی انگلیسی زبان با عنوان “در آغوش زندگی نو” را آغاز کرد که از طریق کانال  آی ان اس پی تی وی پخش می شود. این برنامه ها با هدف تاثیر گذاری بر زندگی بیش از صدها میلیون مسلمان به زبانهای اردو فارسی و عربی دوبله شده اند.

اندونزی: اخیرا ایشیک دعوتنامه ای دریافت کرده است مبنی بر دوبله شدن برنامه هایش به زبان اندونزیایی زیرا این برنامه ها زندگی مسلمانان بسیاری را در اندونزی تحت تاثیر قرار داده است.

آمریکا: در آوریل 2015 برنامه “در آغوش زندگی نو” در آمریکا و از طریق کانال ان آر بی نت وورک/ کی یو جی بی تی وی در هیوستون و تی ال ان در شیکا گو پخش می شود. همچنین بیز تی وی و یو تو نت وورکس این برنامه ها را در آمریکا پخش خواهند کرد.

بواسطه برنامه های ایشیک آبلا انسانهای بسیاری در آمریکا اروپا و همچنین دنیای اسلام پیغام امید و محبت و آزادی  در عیسی مسیح را دریافت می کنند. ایشیک همچنین بنیانگذار و رئیس سازمان خدماتی ایشیک آبلا می باشد.

سخرانی عمومی: ایشیک دعوتنامه های از کلیساها و کنفرانسها دریافت کرده تا در مورد موضوعاتی از قبیل آزادی از اعتیاد توسط عیسی مسیح و احساسات آسیب دیده و آزادی از گذشته و خشم و سواستفاده صحبت کند. او همچنین از کلیساها مختلف دعوتنامه هایی دریافت کرده تا در مورد موضوع بیداری روحانی صحبت کند.

شما می توانید از طریق لینک زیر کتاب ایشیک آبلا را خریداری کنید.

http://www.amazon.com/dp/0985590106/?tag=mh0b20&hvadid=3488884658&hvqmt=e&hvbmt=be&hvdev=c&ref=pd_sl_24pqcii4m4_e

 

از طریق لینک زیر می توانید با ایشیک آبلا تماس بگیرید.

https://www.facebook.com/isikablatv

همچنین می توانید از طریق لینک زیر از طریق توئیتر با ایشیک آبلا تماس بگیرید

https://twitter.com/Isikablam